GOOGLE KURUMSAL MAİL

5 milyonu aşkın işletme artık Google Kurumsal Mail dünyasına adım attı. Bu hizmet sayesinde şirketler hem üst düzey bir email güvenliğine sahip oluyor hem de Drive, Dokümanlar, Hangouts, Takvim gibi ekip çalışması için son derece önemli araçlara sahip oluyorlar. Kendi şirket isminiz ile şu anki kullandığınız email adreslerinizi değiştirmeden Gmail altyapısını kullanmaya başlamak için hemen bize başvurun.

Şirketiniz için kurumsal Gmail hizmetine geçmenizden itibaren spam veya virüslü email, kota sıkıntısı veya email alamamak/atamamak gibi problemlerden tamamen kurtulmuş olursunuz. Ayrıca tüm email hesaplarınıza Gmail mobil uygulaması üzerinden tabletiniz veya akıllı telefonunuz ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunların yanında Drive hizmeti ile şirketinizle ilgili dosyaları güvenli bir ortamda internet üzerinde saklayabilir veya paylaşabilirsiniz. Hangouts ürünümüz ile internet ortamında yüzyüze görüntülü görüşmeler yapabilir, internetten online bir sunum gerçekleştirebilirsiniz. Dokümanlar ve Takvim gibi hizmetler sayesinde de ekibinizi organize edebilir, ortak ofis dokümanları üzerinde çalışmalarını sağlayabilirsiniz.

Gmail'in ücretli sürümünün farkı nedir?

Özel e-posta adresi (@sirketiniz.com), sınırsız grup e-posta adresi, %99,9 garantili çalışma süresi, kişisel Gmail'in iki katı depolama alanı, sıfır reklam, 7/24 destek, Outlook ile entegrasyon-geçmiş verilerin alınması ve daha fazlası.

Bilgi almak için hemen formu doldurun size dönüş yapalım.

İletişim Formu